Noorteinfo

Teeviit suunab ja pakub vahetut infot ning teavet õppimise; töö ja karjääri; füüsilise ja vaimse tervise; iseseisva elu; keskkonna ja tarbimise; noorsootöö võimaluste, ohutuse ja turvalisuse teemadel. Teemade kajastamisel tehakse koostööd  erinevate organisatsioonide ja asutuste ning noortega. Teeviit sotsiaal- ja meediakanaliteks on veebilehtFacebookInstagramYoutubeV-KontakteSoundCloud ja Spotify.

Noorteinfo veebileht Stardiplats on suunatud kõikidele Eesti 7-26 aastastele noortele ning vahendab noortele vajalikku ja neile suunatud infot noortepärasel viisil ning kujul arvestades noorte huve ja nende seas levinud trende. Stardiplatsi veebilehel pakutakse vahetut infot ja teavet hariduse ning õppimise, töö ja karjääri, noorsootöö võimaluste, suhete, tervise ja ühiskonna alaste teemade osas.

Hariduses ja tööelus aitab Sul läbimõeldud valikuid teha noorte tugila noorsootöötaja või karjäärispetsialist.

Tugila kohta loe siit https://tugila.ee/  

Samavõrd oluline, kui on füüsiline tervis, on inimese jaoks oluline ka vaimne tervis. Aga mis see vaimne tervis endast üldse kujutab?

Vaimse tervise teemal leiad toetavat materjali leheküljel https://peaasi.ee/. Näiteks leiad sealt nõuandeid, tehnikaid ja nippe selle kohta, kuidas koolitöödega paremini hakkama saada või mismoodi toetada ja parandada oma vaimset tervist.

Peaasi.ee lehelt leiad asjakohast infot depressiooni, ärevushäirete, emotsioonide kohta ning lisaks kõige muu kohta, mis vaimse tervisega seondub.

Seksuaaltervis.ee annab sulle võimaluse erinevate teemade kohta ise lugeda, kuid lisaks saad ka täiesti tasuta ja anonüümselt oma ala asjatundjalt KÜSI NÕU kaudu küsida

Kui õppimine on raske…
Mis on küberkiusamine?
Mis on koolikiusamine?

Nendele küsimustele otsi vastuseid lasteabi.ee lehelt!